Метки

 • Рубрики

 • Мета

 • Свежие комментарии

 • Свежие записи

 • Каваллі зробить з Ані Лорак богиню?

  28th Апрель 2008

  Українська співачка Ані Лорак до сих пір не прийшла до остаточного рішення, в якому ж саме вбранні вона представить Україну на конкурсі «Євробачення-2008″ в Белграді.

  Спеціально для Shady lady ( пісня з якою Лорак їде на конкурс- прим. ред.) дизайнер Анжела Лисиця пошила дві сукні: рожеву з коштовними каменями та срібну, зшиту з тоненьких ланцюжків. Але на цьому співачка зупинятися не думає. Оскільки досконалості немає меж, Ані вирішила підготувати ще одну сукню.

  Під час промо-туру по Прибалтиці, Кароліні вдалося зв’язатися з легендарним дизайнером Роберто Каваллі і нанести йому дружній візит. Перельотом через Мілан співачка відвідала Флоренцію. Саме там і відбулася зустріч двох зірок.Оскільки Роберто Каваллі чоловік досить зайнятий, всі дрібні деталі щодо сукні обговорювалися з його особистим помічником.

  Команда Каваллі знала, що саме потрібно запропонувати українській співачці. Вони ретельно підготувалися до зустрічі з зіркою: вивчили сайт, подивилися кліпи, прослуховували пісні. Кароліні відразу ж запропонували 5 варіантів майбутньої сукні. Коли Ані зайшла в будинок, з колонок лунала пісня Shady lady.

  Кілька годин проходило обговорення нового наряду. Співачці показали ескізи суконь, які модельєр колись робив для групи Spice girls. Технологія сукні, яку, обрала Кароліна, складається з корсета. Як сказав асистент Роберто, такий же колись був використаний для сукні Вікторії Бекхем.

  Відзначимо також, що Ані Лорак нещодавно відзняла кліп на пісню Shady lady, де з’явилася в дуже спокусливому вбранні в оточенні прекрасних чоловіків.

  Джерело: newsru.ua

  Категория Новости

  Оставить комментарий

  Вы должны войти что бы иметь возможность оставить отзыв (комментарий).