Метки

 • Рубрики

 • Мета

 • Свежие комментарии

 • Свежие записи

 • Оцінка Євробачення 2008

  27th Май 2008

  66.jpgФінал «Євробачення-2008″ для багатьох став розчаруванням. Для когось через те, що його країна залишилася в аутсайдерах, а для когось через те, що голосування за фіналістів здавалося абсурдним.

  «Я дуже розчарований «Євробаченням-2008″, а саме тим, як ставилися бали», — заявив «Сегодня» учасник «Євробачення-2007″ Андрій Данилко.

  «Всі забули про те, що це пісенний конкурс — оцінювали не шоу і виконавців, а їхню національність. Мене це так дратує! Мені під час перегляду хотілося рвати і метати», — зізнається обурений артист.

  «Ізраїль — супер, професіонал, співав добре, у номері нічого зайвого, а оцінки не об’єктивні. Швецію, Данію, Португалію не по чесному оцінили. Мені за Польщу образливо, вона на останньому місці, ну хіба це справедливо?» — каже Андрій, який сам, як казали рік тому, став жертвою політики.

  55.jpg

   

  Нагадаємо, у 2007-му ходили чутки, що перемогу Сердючці не могли присудити саме з політичних міркувань. Нібито перемога «трансвестита» чи то «травесті» — була б якщо не скандалом, то посміховиськом, абсурдом.

  «Наша Лорак, звичайно, молодець — і заспівала добре, і номер шикарний у неї. І от Росія нам дала всього 8 балів — вони просто боялися за свою перемогу. Правильно, що Дімі Білану дали перше місце, нехай Росія нарешті вже проведе «Євробачення» у себе», — кинув Андрій.

  Данилко також зауважив, що Білану було морально важко виступати: «Я бачив, як він переживав. Він дуже невпевнено тримався на сцені. Номера, шоу, по суті у нього не було. І у 2006-му він набагато краще себе показав».

  Та не лише на саме «Євробачення» ображений автор Вєрки Сердючки. Андрій незадоволений і реакцією України на успіх Ані Лорак.

  «Я на Україну ще ображений! В інших країнах, якщо виконавець посяде почесне друге місце, він — герой. А у нас коментатор лише сказав: «До побачення». Ніякого обговорення, ніякої підтримки!» — наголосив артист.

  «Ви згадайте, коли Білан посів друге місце, він став для росіян просто національним героєм! А у нас ніякого інтересу до виконавців. Подивився я потім РТР, то там горлянки деруть, кричать, верещать «Діма — кращий!». А у нас — тиша. Ніби ніякої перемоги і немає», — сумно прокоментував ситуацію Данилко.

  А тим не менш, прем‘єр Юлія Тимошенко виступ і результат Кароліни сприйняла саме як перемогу.

  «Саме так — з Перемогою! Я знаю, що ти була Першою, однак цнотлива та делікатна Європа не змогла змиритися, щоб Україна приймала Євробачення двічі за останні чотири роки», — заявила Юлія Володимирівна у листі до Лорак, поширеному прес-службою БЮТ.

  «Я бачила, як горіли очі у глядачів (особливо у так званої сильної половини), я відчувала всю ту експресію та енергетику, з якою ти, Ані, зачарувала весь наш континент, я бачила і відчувала яка це велика та непереборна сила — Українська Краса, Врода і Талант!!!», — переповідає лист леді Ю до Кароліни «Українська правда».

  «Зі святом тебе, дорога, дякую Тобі! Ти тепер взірець для всіх — від політиків до футболістів національної збірної!», — підсумувала Тимошенко.

  Тож принаймні на Юлію Володимирівну Андрій Данилко може не ображатися.

  Категория Новости

  One Response to “Оцінка Євробачення 2008”

  1. наталья Says:

   Здраствуйте! ничего, прорвемся! все равно, Вы, Каролина- победительница!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Оставить комментарий

  Вы должны войти что бы иметь возможность оставить отзыв (комментарий).