Метки

 • Рубрики

 • Мета

 • Свежие комментарии

 • Свежие записи

 • Ані Лорак: Перемогти має емоція, мистецтво

  5th Май 2008

   

  Рац і Лорак
  Продюсер Олег Рац та Ані Лорак у редакції Української служби Бі-Бі-Сі

  Цього місяця у столиці Сербії пройде цього річний пісенний конкурс Євробачення.

  До цієї події залишається ще майже три тижні але організатори і учасники Євробачення 2008 працюють вже на повну і не лише у Сербії і у своїх власних країнах.

  Саме реальною ілюстрацією цього став приїзд до Лондона української учасниці Євробачення 2008 — Ані Лорак. Ані зaвітала до нашої студії і з нею розмовляв Олег Рац.

  Перш за все Олег поцікавився чи це перші відвідини Лондона українською співачкою і власне що саме вона робить нині у британській столиці і робить це зі своїм номером для Євробачення «Шейді Леді»?

  Ані Лорак: Перемогти має емоція, мистецтво

  Ані Лорак: Я дуже рада, що я тут, у Британії. Ця поїздка не перша. Я мала досвід співпраці в Англії – я тут записувала свої альбоми на студії “Асторія” групи “Пінк Флойд”, і також на студії “Метрополіс”, де зустрілася із Міком Джагером. Ми тут записували пісню “Там, де ти є” і альбом, який, до речі, став золотим.

  Бі-Бі-Сі: Ви записувалися разом із Міком Джагером?

  Ані Лорак: Ні, він записувався поруч, ми зустрілися, поспілкувалися, йому дуже сподобалася моя музика, хоча це були пісні з українським текстом. Він запитував, чи буде англійська версія…

  Бі-Бі-Сі: А зараз ви з якої нагоди в Лондоні?

   

   Але музика для мене не є спорт – хто швидше. Перемогти має емоція, мистецтво. Така моя філософія. Для мене важливо дійти до сердець і почути, що люди хочуть голосувати саме за Україну, за пісню «Шейді Леді».

   

  Ані Лорак

  Ані Лорак: Тут я через історичну подію для мене. Я мала живий ефір на «Кепітел Радіо» і уперше, уявіть собі, це радіо вирішило підтримати українського виконавця на конкурсі «Євробачення». Хоча вони не крутять пісень із цього конкурсу взагалі. Але так сталося, що вони вибрали мою пісню «Шейді Леді» як найкращу із представлених на Євробаченні.

  Бі-Бі-Сі: Чи, може, йдеться радше про ді-джея Лучіо?

  Ані Лорак: Так, але ви уявіть, я так була схвильована зустріччю! Коли ми зайшли на радіостанцію, то побачили, що уся вона прикрашена синьо-жовтими кольорами, звучав гімн України, нас пригощали українськими стравами включно із варениками!

  Бі-Бі-Сі: До речі, ді-джей радіостанції Лучіо сказав, що ми, британці, маємо на один вечір стати українцями і голосувати за Ані Лорак, будемо давати їй найвищі 12 балів. І що англійці мають знати, як привітатися українською, що їсти, що пити, тобто, якась повна українізація пішла в умовах одного ФМ радіо!

  Ані Лорак: Чесно кажучи, я була здивована і шокована. Бо для мене Британія, Англія – це Мекка музики, все найкраще було народжене саме тут. І коли в Лондоні кажуть, що твоя пісня найкраща, і таке ставлення, така повага – це дуже приємно.

  Бі-Бі-Сі: Справді, таких аналогів на радіо не було. А ви впевнені, що одержите від англійців 12 балів?

  Ані Лорак: Я буду упевнена тоді, коли тричі на «Євробаченні» заспіваю «Шейді Леді». А зараз я поки що усі свої думки посилаю від свого серця до їх сердець, аби це відгукнулося у найвищих оцінках.

  Бі-Бі-Сі: А яке ваше особисте ставлення до конкурсу «Євробачення»?

  Ані Лорак: Я думаю, що це конкурс, який має свою аудиторію, свою історію. Можна його любити чи ні, але щороку аудиторія «Євробачення» тільки зростає. Мені, звісно, більше подобається «Греммі» чи «Оскар», але аналогу такому конкурсу, як «Євробачення», у світі немає.

  І так чи інакше, усі його дивляться, і багатомільйонна публіка має змогу оцінити тебе, твій рівень, твою країну.

  Але музика для мене не є спорт – хто швидше. Перемогти має емоція, мистецтво. Така моя філософія. Для мене важливо дійти до сердець і почути, що люди хочуть голосувати саме за Україну, за пісню «Шейді Леді».

  www.bbc.co.uk

  Категория Интервью

  Оставить комментарий

  Вы должны войти что бы иметь возможность оставить отзыв (комментарий).