Метки

 • Рубрики

 • Мета

 • Свежие комментарии

 • Свежие записи

 • Ані Лорак подарували новий Chevrolet Aveo

  16th Июль 2008

  img_8083.jpg

   

  14 липня 2008 р. офіційний дистриб’ютор Chevrolet в Україні, компанія УкрАвтоЗАЗ-Сервіс (входить до складу Корпорації «УкрАВТО») зробила сюрприз для зірки української естради, Ані Лорак, передавши їй новий Chevrolet Aveo.

   

  Новий хетчбек Chevrolet Aveo, який отримала Ані Лорак, це абсолютно нова на ринку Європи (і України) тридверна модель Aveo, червоного кольору, має яскравий модний дизайн, що підкреслюється «фірмовими» деталями стилю Chevrolet; високоякісний ергономічний салон та відмінні ходові якості. І це ще не все: Chevrolet Aveo Ані Лорак має унікальний державний номер – GET REAL. Ця фраза є рекламним салоганом Chevrolet Aveo та у перекладі з англійської означає ДЛЯ РЕАЛЬНОГО ЖИТТЯ.

  «Нови й Chevrolet Aveo, можна сказати, підходить до мого характеру, тому що я так само людина, яка не сидить на місці, дуже динамічна, впевнена, яскрава особистість. Я гадаю, так само, як і всі люди, які полюбляють цей автомобіль», — сказала Ані Лорак, дякуючи компанії УкрАвтоЗАЗ-Сервіс за несподіваний подарунок.

  Як відомо, Chevrolet виступив автомобільним партнером телевізійної трансляції пісенного конкурсу «Євробачення 2008» в Україні, таким чином підтримавши Ані Лорак, як учасницю конкурсу від України. Отже, цим приємним подарунком УкрАвтоЗАЗ-Сервіс висловив подяку Ані Лорак за тріумфальний виступ на Євробаченні 2008.

  «Ми з радістю підтримали Ані Лорак на пісенному конкурсі «Євробачення 2008», говорить Генеральний директор УкрАвтоЗАЗ-Сервіс ВАХТАНГ ВАСАДЗЕ, — «Адже серед шанувальників творчості Ані Лорак багато прихильників всесвітньовідомого автомобільного бренду Chevrolet».

  І справді, у Chevrolet Aveo та Ані Лорак багато спільного. Перш за все – успіх та шалена популярність. Так, Chevrolet Aveo є другим з найпопулярніших моделей на ринку нових легкових автомобілів України (за даними AUTO-Consulting, результати 2007 р та січня-травня 2008 р.).

  Источник: anilorak.com.ua

  Категория Новости

  Оставить комментарий

  Вы должны войти что бы иметь возможность оставить отзыв (комментарий).